صرفه جویی در هزینه با تعمیر و بازسازی صندلی های اداری

صرفه جویی در وقت و پول با تعمیرات تخصصی مبلمان اداری

"تکنسین های تعمیر صندلی اداری و تعویض قطعات"

"ارتقاء آگاهی در مورد صندلی اداری آسیب دیده و تعمیر آن به جای خرید صندلی جدید"

با متخصصین حامی صنعت یک زندگی جدید به مبلمان اداری خود بدهید!

آیا یک صندلی آسیب دیده دارید که مورد علاقه شماست؟ ممکن است یک صندلی اداری با روکش چرم داشته باشید که روکش آن از بین رفته باشد. و یا اینکه تعدادی صندلی اداری دارید که شکسته و غیر قابل استفاده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد,  نگران نباشید صندلی ها و مبلمان اداری شما به راحتی قابل تعمیر می باشد. فقط کافی است به ما اعتماد کنید.

به جای آنکه مبلمان اداری و صندلی های اداری آسیب دیده را دور بریزید و پول زیادی هزینه کنید تا مبلمان جدید تهیه کنید, همه چیز را به تیم تخصصی حامی صنعت بسپارید و با تعمیرات تخصصی و صرف هزینه کمتر, مبلمان جدید دریافت کنید! تیم حامی صنعت هم در محل کارگاه تعمیرات را انجام می دهد و هم می تواند برای تعمیرات در محل کار شما حضور پیدا کند و تمام ایرادات صندلی اداری از جمله پایه شکسته  تا روکش آسیب دیده را رفع کند.اگر شما در حال برنامه ریزی برای حرکت به محل جدید هستید و نیاز به مشاوره برای استفاده بهتر از فضای خود دارید با مشاورین حامی صنعت تماس بگیرید.

امروز با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

"صرفه جویی در هزینه با تعمیر و بازسازی صندلی های اداری"

"کارگاه تعمیرات تخصصی صندلی اداری حامی صنعت"

پول خیلی زیادی را صرف خرید مبلمان جدید نکنید, اجازه دهید حامی صنعت به شما کمک کند تا مبلمان و صندلی های اداری خود را با هزینه مقرون به صرفه بازسازی کنید تا دوباره قابل استفاده شوند.

 صرفه جویی در هزینه با تعمیر و بازسازی صندلی های اداری

 خدمات بازسازی صندلی اداری ما عبارتند از:

کلیه تعمیرات مربوط به صندلی اداری را می توان در حامی صنعت در سریع ترین زمان انجام داد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

تعمیر حرفه ای مبلمان اداری برای زیبا نگه داشتن محل کار شما

صندلی های اداری آسیب دیده و یا مبلمانی که شکل و ظاهر آن ها زیبایی خود را از دست داده می تواند یک تصویر بد از محیط کار شما برای کارکنان و مشتریان ارائه دهد, بنابراین آن ها را با کمک حامی صنعت و تعمیرات تخصصی صندلی اداری به خوبی بازسازی کنید و به شکل اول بازگردانید.

صندلی اداری خود را  در طول سال ها خوب نگه دارید تا از آسیب ها در امان باشند .مواردی که می تواند به مبلمان اداری شما آسیب بزند :

  • استفاده روزمره, البته وقتی ناگریز از استفاده روزمره هستید باید به درستی و با احتیاط از صندلی استفاده کنید.
  • مشتریان ممکن است به مبلمان اداری شما آسیب بزنند.
  • کارمندان ممکن است در اثر بی احتیاطی مثل ریختن مواد خوراکی روی صندلی روکش آن را خراب کنند.
  • هنگام حمل مبلمان یا صندلی اداری از محلی به محل دیگر ممکن است آن ها آسیب ببینند.

تیم حامی صنعت با ارائه تعمیرات تخصصی صندلی اداری کمک می کند تا محیط شما بهترین شکل را داشته باشد. با حامی صنعت در تماس باشید,

شماره تماس:  66746210-021

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر