درب ضد صدا

استفاده از چرم درجه در یک در تولید درب ضد صدا به همراه کیفیت عالی توسط گروه حامی صنعت.درب ضدا صدا تولید شده توسط حامی صنعت قابل استفاده برای استودیو صدا ،سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر،سینما ها،اتاق جلسه و ... می باشد.

حامی صنعت با سابقه طولانی مدت و با تجربه خود دارای بیش از 300 نمونه کار دولتی در زمینه درب ضد صدا می باشد.

درب ضد صدا با بکارگیری عایق صدا و ضخامت مناسب برای درب ضد صدا و همچنین استفاده از چرم مصنوعی تولید می شود.

درب ضد صدا تولید شده توسط این گروه در رنگ بندی و ابعاد دلخواه مشتری عرضه می شود.ساخت انواع درب ضد صدا ، آکوسیت درب ، تعمیر مبل ، تعمیر صندلی از دیگر خدمات این گروه می باشد.

درب ضد صدا تولید شده حامی صنعت با عایق صوتی دانسیته بالا می باشد.برای مشاهده نمونه کارهای درب ضد صدا روی محصولات زیر کلیک کنید. درب ضد صدا در شرکت حامی صنعت به صورت تخصصی و با درنظر گرفتن زیبایی ظاهری همگام با کیفیت و مقاومت بالای درب ضد صدا در برابر ورود و خروج صدا تولید و به بازار عرضه می شود.

درب ضد صدا تولیدی این شرکت به دلیل دارا بودن هر دو بعد کیفیت و زیبایی درب ضد صدا، در تمام مکان هایی که علاوه بر ضد صدا بودن به مسئله زیبایی درب ضد صدا نیز اهمیت می دهند بسیار کاربردی و مناسب است.

شرکت حامی صنعت پیشرو در زمینه فروش درب ضد صدا با کیفیت فوق العاده است. علاوه بر این با دارا بودن کادری مجرب و متخصص می تواند تمام نیاز شما را در زمینه حمل و نصب درب ضد صدا برطرف نماید. درصورت تمایل به خرید درب ضد صدا با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب با مشاوران ما در حامی صنعت در تماس باشد. قیمت درب ضد صدا در حامی صنعت بسیار مناسب و باورنکردنی است.

10 / 10
از 1 کاربر