خرید پایه صندلی اداری

 پایه صندلی اداری قطعه ای است که به انتهای جک متصل می شود و چرخ های صندلی به شاخه های پایه وصل می شوند .پایه صندلی اداری وزن صندلی را تحمل می کند, بنابراین استفاده از پایه صندلی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است و دوام صندلی را تضمین می کند.پایه صندلی دو نوع فلزی و پلاستیکی دارد که نوع فلزی آن از جنس آلومینیوم می باشد.تعداد شاخه های پایه 4 یا 5 عدد است و قطر استاندارد آنها 50 میلیمتر می باشد که متناسب با نوع صندلی متغیر است.با توجه به کاربردهای صندلی های اداری  استفاده از پایه فلزی ( آلومینیومی ) توصیه می شود.

خرید پایه صندلی اداری

قطعات صندلی اداری در صورتی که از کیفیت خوبی برخوردار باشند باعث افزایش عمر مفید صندلی خواهند بود, پایه صندلی با کیقیت که به شکل استاندارد تهیه شده باشد باعث استحکام و دوام صندلی می شود در غیر اینصورت به مرور زمان و در خلال جابجایی شکسته می شود و استفاده از صندلی با مشکل مواجه می شود, پایه صندلی آلومینیومی از استحکام زیادی برخوردار است و استفاده از این نوع پایه به دوام صندلی کمک می کند.

پایه صندلی اداری اساس هر صندلی چرخشی است، اما اغلب نادیده گرفته می شود. استحکام پایه صندلی شما تاثیر مستقیمی بر حرکت و ارگونومیت کلی صندلی اداری شما دارد. استحکام و دوام این قطعه از صندلی باعث می شود صندلی خود را برای بسیاری از سالها ارگونومی کنید.

در صورت خرابی یا شکستگی پایه صندلی اداری ناگزیر از تعویض پایه می باشید این کار بسیار آسان است و به راحتی انجام می شود , اگر خواستید پایه صندلی را تعویض کنید می توانید با مراجعه به مقالات آموزشی حامی صنعت نحوه تعوی قطعات را مشاهده کنید ما دستورالعمل های گام به گام را گنجانده ایم و تیم پشتیبانی مشتری ما می تواند به شما در فرایند تعویض قطعه کمک کند. در غیر اینصورت تکنسین های حامی صنعت در محل کار شما حاضر شده و این قطعه را تعویض می کنند بدون اینکه اختلالی در روند کاری شما ایجاد شود.

هدف ما این است که قطعات صندلی اداری را با بالاترین کیفیت عرضه کنیم , شما می توانید به ما و محصولات ما که با گارانتی 24 ماهه عرضه می شود اعتماد کنید, بنابراین اگر به دلایلی پایه صندلی خم شود،  یا شکسته شود  با ما تماس بگیرید.

ما به راحتی و به سرعت صندلی اداری را تعمیر می کنیم و این برای شما بسیار ارزان تر از خرید یک صندلی جدید می باشد و همینطور تعویض قطعات صندلی اداری در محل کار به سادگی انجام می شود. تعویض قطعات صندلی در محل کار شما از خدمات ارائه شده توسط حامی صنعت می باشد که با توجه به ارزش زمان برای مجموعه اداری شما این کار در سریعترین زمان ممکن انجام می شود و از ایجاد وقفه در روند کاری شما جلوگیری می کند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد انواع پایه صندلی اداری و تعویض آن دارید با مشاورین حامی صنعت تماس بگیرید,  شماره تماس : 66746210 - 021

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر