تعمیر صندلی اداری در محل

بسیاری از ما بیشترین زمان زندگی خود را در محیط کار و روی صندلی های اداری سپری می کنیم و به محض ایجاد مشکل در صندلی اداری آن را به سرعت احساس می کنیم زیرا یک صندلی خراب و دارای مشکل به سرعت شما را خسته می کند و شما کارایی مطلوب خود را از دست خواهید داد.بنابراین تعمیر صندلی اداری در محل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به اهمیت این موضوع ، شرکت حامی صنعت یکی از بخش های خود را به تعمیرات صندلی اداری در محل اختصاص داده است.

یک صندلی اداری باید بسیار راحت باشد و قابلیت حرکت را به خوبی داشته باشد. رعایت ارگونومی نیز برای صندلی باعث می شود تا از مشکلات احتمالی که ممکن است برای فرد بوجود بیاید جلوگیری شود. تمام این فاکتور ها باید در تعمیرات صندلی اداری در محل مورد توجه قرار گیرند.

صندلی های اداری بر اثر گذشت زمان و یا استفاده های نامناسب دچار خرابی می شوند. از آنجایی که خرید صندلی نیازمند صرف هزینه بالایی می باشد از این رو تعمیر صندلی اداری در محل می تواند راه حل مناسب و مقرون به صرفه ای برای بازگرداندن کارایی صندلی مانند روز اول شود. انواع تعمیرات صندلی اداری در محل بر اساس نوع خرابی به وجود آمده در صندلی از قبیل شکستگی و دیگر آسیب ها می تواند بر روی صندلی اعمال شود. البته لازم به ذکر است که در برخی از مواقع تعمیرات صندلی اداری در محل امکان پذیر نیست و حتما نیاز به انتقال صندلی و تعمیر آن به صورت کاملا تخصصی می باشد.

 تعمیر صندلی اداری در محل

یکی از مسائلی که سلامت آناتومی بدن را می تواند تضمین کند صندلی حرفه ای می باشد که دارای استانداردهای لازم باشد. یک صندلی اداری از اجزای متفاوتی تشکیل می شود که عبارت اند از فوم سرد، جک، پایه پنج شاخه، پیچ تنظیم عملکرد که بر اساس وزن هر شخصی که از صندلی استفاده می کند قابل تنظیم می باشد که همه این ها در صورتی که سالم باشند نقش بسیار مهمی را در سلامت فرد ایفا می کنند. شخصی که برای تعمیر صندلی اداری در محل اعزام می شود باید اطلاعات کامل در مورد مباحث ارگونومی را داشته باشد تا بتواند با رعایت این نکات به تعمیرات صندلی اداری در محل بپردازد.

صندلی ها علاوه بر اینکه باید ارگونومیک باشند باید استفاده کنندگان از این محصولات نیز بتوانند استفاده بهینه ای از آن ها ببرند تا صندلی برای مدت زیادی به راحتی در طول روز قابل استفاده باشد. درست است که صندلی های اداری باید ارگونومی باشند ولی به هرحال احتمال خرابی در آن ها مانند هر وسیله مصرفی دیگر در آن ها وجود دارد. به همین منظور نیاز است که در صورت خرابی اقدام به تعمیر صندلی اداری در محل نمایید. در بساری از مواقع تعمیرات صندلی اداری در محل می تواند پاسخگوی خرابی باشد.

یکی از مشکلاتی که بیشترین احتمال بروز را دارد نشست صندلی بر اثر آسیب دیدگی و خرابی سیلندر گاز می باشد. وظیفه این سیلندر حفظ فشار برای بالا بردن صندلی و حفظ آن می باشد. با استفاده از امکان تعمیرات صندلی اداری در محل می توانید به راحتی و فقط در چند دقیقه سیلندر را تعمیر کنید.

 تعمیر صندلی اداری در محل

یکی دیگر از مشکلاتی که شما را نیازمند تعمیر صندلی اداری در محل می کند زمانی است که احساس ناپایداری در صندلی می کنید یعنی هنگامی که بر روی صندلی می نشینید احساس می کنید به یک طرف تمایل دارید که این شرایط ستون فقرات را به شدت می تواند دچار مشکلات کند. در این شرایط در تعمیرات صندلی اداری در محل ابتدا وضعیت پایه ها بررسی می شود و از اینکه همه پایه ها سالم هستند و با نگاه به چرخ ها از این موضوع اطمینان حاصل می شود که همه چرخ ها به یکدیگر متصل هستند. چرخ و پایه باید به یک دیگر متصل باشند ولی در صورتی که مشکلی در آن ها مشاهده نمودید می توانید  با تعمیر صندلی اداری در محل ،آن ها را چرخ و پایه دیگری جایگزین کنید و به این ترتیب دیگر نیازی به خرید صندلی دیگری ندارید.

در بسیاری از موارد نیز صندلی اداری قابلیت حرکت خود را از دست می دهد و یا اینکه به سختی حرکت می کند. در واقع با از دست دادن قابلیت حرکت در یک صندلی اداری، صندلی بیش از 50% از خاصیت ارگونومیک خودش را از دست می دهد. در این شرایط نیز به تعمیرات صندلی اداری در محل نیازمند خواهید بود و بهتر است اول چرخ های صندلی را بررسی کنید تا اینکه چیزی به آن ها نچسبیده باشد و اگر لازم می بینید چرخ ها را بشویید و یا اینکه روغن کاری کنید. در صورتی که با انجام این کارها وضعیت چرخ ها بهبود پیدا نکرد باید هر چه سریع تر اقدام به خبر کردن شرکت هایی که تعمیرات صندلی اداری در محل را انجام می دهند بکنید و چرخ های خراب را با چرخ های جدید جایگزین کنید.

گاهی نیز پشتی صندلی های اداری دچار مشکل می شوند. با خراب شدن پشتی صندلی اداری در واقع صندلی خاصیت ارگونومیک خود را به کلی از دست می دهد و شما نیاز به تعمیر صندلی اداری در محل پیدا می کنید. در بسیاری از موارد دیده شده که پشتی صندلی شل می شود و باعث می شود فردی که از آن صندلی استفاده می کند به کلی از صندلی خارج شود. در تعمیرات صندلی اداری در محل این پشتی ها مجدد پیچ می شوند معمولاً این مشکل به راحتی حل می شود.

 تعمیر صندلی اداری در محل

در صورتی که با بررسی های انجام شده نتوانستید به مشکل صندلی پی ببرید شرکت هایی که کار تعمیر صندلی اداری در محل انجام می دهند قطعات صندلی اداری را از هم باز می کنند تا بر اجزای درونی صندلی نیز نگاهی بیندازند.

اجزای داخلی صندلی های اداری با هم متفاوت می باشند و کسی که کار تعمیرات صندلی اداری در محل را انجام می دهد می تواند به راحتی متوجه مشکل شود و اقدام به تعمیرات صندلی اداری در محل بکند.

برای باز کردن قطعات صندلی اداری آن را بر می گردانند و برای اینکه پایه ها دچار مشکل و شکستگی نشوند آن را در جایی ثابت می کنند. بعد از آن با ضربه هایی که باید بسیار آرام و محتاطانه باشد جک را از پایه خارج می کنند. توجه به  این نکته ضروری می باشد که اگر ضربه شدید باشد  ممکن است پایه از بین برود. سپس در صورتی که دستگیره ها با صندلی به صورت یکدست نباشند آن ها را نیز باز می کنند و کل صندلی از پایه خارج می شود. سپس کسی که کار تعمیرات صندلی اداری در محل را انجام می دهد به آرامی پایه هیدرولیک و سیلند را به آرامی از صندلی جدا می کند و به بررسی مشکل پرداخته و اقدام به تعمیر صندلی اداری در محل می کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر