صندلی اداری و خدمات تعمیر

فقط به این دلیل که قطعات صندلی های اداری شما آسیب دیده یا شکسته شده است لزوما به این معنی نیست که باید صندلی جدید جایگزین کنید. حامی صنعت ارائه دهنده خدمات تعمیر صندلی اداری, صندلی های آسیب دیده شما را به شکل اولیه بازمی گرداند.ما می توانیم تقریبا هر نوع صندلی های اداری و تجاری از جمله صندلی های کنفرانسی و دندانپزشکی را تعمیر و یا بازسازی کنیم . مزایای استفاده ازخدمات تعمیر صندلی های اداری یا بازسازی مبلمان اداری این است که تا 60% در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

خدمات تعمیر و نگهداری

با استفاده از تجربه و دانش گسترده ما در مورد تعمیرات تخصصی صندلی اداری ، ما می توانیم تمامی انواع و طرح های صندلی های اداری و صندلی های تجاری را تعمیر کنیم. ما همچنین می توانیم تقریبا هر نوع صندلی یا صندلی هایی که شامل صندلی های اداری، صندلی های ثابت، صندلی های سالن سخنرانی، صندلی محل نشست های عمومی (سالن ها و محل های برگزاری همایش ها) را تعمیر و بازسازی کنیم. ما طیف گسترده ای از پارچه ها را برای صندلی های شما انتخاب می کنیم و می توانیم پارچه های سفارشی را به تناسب نیازهای طراحی شما ارائه دهیم. 
خدمات ما همچنین شامل آکوستیک کردن درب های اداری می باشد.

صندلی اداری و خدمات تعمیر

تعمیرات

این که آیا شما فقط یک یا چند صندلی دارید که نیاز به تعمیر و بازسازی دارند یا نیاز به سرویس کامل دارند, ما می توانیم نیازهای شما را تامین کنیم. بیشتر صندلی های اداری که نیاز به تعمیرات مکانیکی دارند (تعویض کاستورها، جایگزینی پایه ,جک , مکانیزم , دسته) می توانند در محل کار شما تعمیر شوند، به این معنی که کار یا کارکنان شما دچار مشکل نمی شوند.

ما می توانیم با شرکت شما قرارداد خدماتی داشته باشیم و شما از خدمات مستمر ما در طول سال بهره مند شوید.

سرویس 

در صورت امکان, تعمیرات در محل کار شما انجام می شود، در غیر این صورت صندلی یا صندلی ها به محل کارگاه حامی صنعت انتقال داده می شود و تعمیرات در سریعترین زمان انجام می شود. تکنسین های حامی صنعت با تجربه و دانش بالا در زمان بسیار کمی صندلی های شما را تعمیر می کنند تا کمترین اختلالی در عملکرد دفترشما ایجاد نشود.

حامی صنعت قطعات جایگزین مورد نیاز برای تعمیر تمامی صندلی های اداری را فراهم می کند که این امر ما را قادر می سازد تا خدمات سریع و کارآمد را در هنگام انجام تعمیرات به شما ارائه دهیم.

خدمات قرارداد تعمیر صندلی

حامی صنعت خدمات قراردادی سرویس و تعمیر صندلی اداری را ارائه می دهد که شامل تعمیر و بازسازی صندلی های اداری در صورت آسیب دیدن صندلی وسرویس  صندلی در فواصل زمانی منظم می باشد. هر گونه تعمیرات مورد نیاز می تواند به صورت تعمیر در محل با کمترین اختلال در کار کارکنان یا کسب و کار شما انجام شود. این تضمین می کند که همه کارکنان یک صندلی مناسب برای شرایط کاری خود داشته باشند و عمر مفید صندلی اداری بیشتر شود.

برای ارتباط با حامی صنعت و استفاده از خدمات این مجموعه با شماره 66746210-021 تماس بگیرید.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر