بازسازی و سرویس صندلی اداری

حامی صنعت خدمات بازسازی و تعمیرات صندلی اداری را برای بخشیدن زندگی جدید به صندلی های اداری در تمامی نقاط شهر تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد. بازسازی صندلی های اداری به طور قابل توجهی باعث کاهش هزینه های مشتریان نسبت به خرید صندلی جدید می شود. با مقایسه های انجام شده می توان گفت که بازسازی صندلی های اداری می تواند 60٪  الی 70٪ کمتر از قیمت خرید صندلی جدید هزینه داشته باشد و استفاده مجدد از صندلی های اداری باعث صرفه جویی در هزینه های سازمان خواهد شد.

در مرکز تعمیرات صندلی اداری حامی صنعت ما در طیف وسیعی از ابزارها و تکنولوژی سرمایه گذاری کرده ایم تا بتوانیم صندلی های اداری را با کیفیت بالا تعمیر و بازسازی کنیم.

خدمات تعمیر و بازسازی صندلی اداری

  • تعویض قطعات صندلی اداری

اگر مشکلات صندلی اداری به دلیل آسیب دیدن و یا از کار افتادن قطعات صندلی باشد, با تعویض قطعات صندلی این مشکلات حل خواهد شد و شما مجبور به تعویض صندلی اداری نخواهید شد.

  1. تعویض جک صندلی اداری بازسازی و تعمیر صندلی اداری
  2. تعویض مکانیزم صندلی اداری
  3. تعویض دسته صندلی اداری
  4. تعویض پایه صندلی اداری
  5. تعویض چرخ صندلی اداری
  • تعویض روکش صندلی اداری

از بین رفتن و یا پارگی روکش صندلی اداری باعث می شود که شکل ظاهری صندلی ناپسند جلوه کند و در دکوراسیون دفتر شما تاثیر منفی داشته باشد. با تعویض روکش صندلی می توانید زیبایی را به دفتر کار خود برگردانید و عمر دوباره به صندلی ببخشید. حامی صنعت انواع روکش چرم با رنگ ها و طرح های مختلف را در ارائه خدمات تعویض روکش صندلی استفاده می کند و شما می توانید با توجه به نیاز خود وکارایی مبلمان وصندلی اداری پارچه و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید تا در روکش صندلی استفاده شود. ما طیف گسترده ای از پارچه ها را ارائه می دهیم و به شما این اطمینان را می دهیم که این پارچه ها بهترین کیفیت را دارند و مناسب نیاز شما می باشند.

  • سرویس صندلی اداری در محل

اگر صندلی های شما سرو صدا دارند و هنگام نشستن روی آن صدا ایجاد می شود می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید تا تکنسین های ما در محل کار شما حاضر شوند و صندلی اداری شما را تعمیر کنند. با تماس شما و حضور تکنسین های ما در محل کار شما سرویس صندلی اداری در کمتر از 24 ساعت انجام می شود و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که وقفه ای در کار شما ایجاد نمی شود. همین امروز با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 02166746210

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر