چگونه جک صندلی اداری را تعویض کنیم ؟

تعویض جک صندلی اداری

تا به حال در مورد بهترین روش برای تعویض جک صندلی اداری ارگونومیک فکر کرده اید؟ شاید نه. اما اگر در برهه ای از زمان لازم بود جک صندلی اداری را تعویض کنید چه اقدامی خواهید کرد ؟ آیا می شود بدون اینکه پایه را از صندلی جدا کنید, جک صندلی را تعویض کنید یا اینکه ابتدا باید پایه را از صندلی جدا کنید ؟  ممکن است هیچ تصوری در این مورد نداشته باشید و ندانید که از کجا باید شروع کنید. نگران نباشید ، شما تنها نیستید! ما در حامی صنعت قدم به قدم با شما هستیم و شما را با مشکلات صندلی اداری تنها نمی گذاریم! در واقع اینقدرها هم سخت نیست. در حقیقت با ابزار بسیار ساده و به آسانی می توانید جک صندلی اداری را تعویض کنید. در اینجا ما روش تعویض جک صندلی اداری را به شما آموزش می دهیم, همچنین می توانید از سایرمقالات آموزشی حامی صنعت نیز برای تعویض جک صندلی اداری کمک بگیرید.   

  • ابتدا باید پایه را از صندلی جدا کنید, امیدوارم که این کار را به درستی انجام دهید, واقعاً چندان سخت نیست. صندلی را به پهلو بچرخانید ، پایه را نگه دارید و به سمت خود بکشید در حالی که با یک پتک پلاستیکی چند ضربه به قسمت پایین آن می زنید و به این ترتیب پایه از صندلی جدا می شود.
  • سپس جک صندلی اداری را بچرخانید تا از مکانیزم صندلی جدا شود, جک را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و به این ترتیب موفق شدید که جک را از صندلی جدا کنید!
  • حالا جک جدید را به صندلی متصل کنید و سپس پایه را به جک وصل کنید و به همین راحتی شما توانستید جک صندلی را تعویض کنید.

چگونه جک صندلی اداری را تعویض کنیم ؟   

خدمات تعمیر صندلی اداری در محل

ممکن است بعضی از جک ها حالت چسبندگی پیدا کرده باشند و شما نتوانید مراحل تعویض جک صندلی را به راحتی انجام دهید, نگران نباشید ما در حامی صنعت هستیم تا شما بخاطر خرابی صندلی اداری شرایط بدی را تجربه نکنید. ما خدمات تعمیر صندلی اداری را برای انواع صندلی های اداری ارائه می دهیم و می توانیم صندلی های اداری شما را تعمیر کنیم. صندلی های اداری شما هر مشکلی که داشته باشد, ما در حامی صنعت آن را رفع می کنیم. ما در حامی صنعت خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه می دهیم و با تماس شما با حامی صنعت تکنسین های ما به محل شما اعزام می شوند و صندلی های اداری شما را تعمیر می کنند. برای دریافت خدمات تعمیر صندلی اداری در محل و تعویض قطعات صندلی اداری همین حالا می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 02166746210

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر