فروش جک صندلی اداری در تهران

جک صندلی اداری قطعه ای است که ارتفاع صندلی توسط آن تنظیم می شود و در صورت خرابی به راحتی قابل تعویض است. حامی صنعت وارد کننده جک صندلی اداری از کشورهای تایوان و چین می باشد, جک های تایوانی دارای ضمانت 24 ماهه و جک های چینی دارای ضمانت 12ماهه هستند. استفاده از قطعات صندلی استاندارد باعث افزایش عمر مفید صندلی خواهد بود,  حامی صنعت با ارائه قطعات صندلی با کیفیت و تضمین شده, توانسته است اعتماد مشتریان را جلب کند.

ویژگی های جک صندلی اداری

  • ساخته شده از مواد با کیفیت بالا
  • مقاوم در برابر وزن بالا
  • بهترین انتخاب برای هر نوع صندلی با هر نوع کاربردی
  • دارای اندازه استاندارد می باشد جک صندلی کارمندی 12 سانتی متر و جک صندلی مدیریتی 10 سانتی متر می باشد

مزایای جک صندلی اداری

  • شما مجبور نیستید یک صندلی اداری جدید خریداری کنید و به راحتی می توانید با خرابی جک صندلی ,جک را تعویض کنید. 
  • نصب جک بسیار آسان است و بدون هیچ زحمتی کمتر از 10 دقیقه نصب می شود.
  •  با جریان گاز در پیستون جک, صندلی بالا و پایین می رود و به آرامی 360 درجه چرخش می کند.
  • این محصول دارای گارنتی است .

فروش جک صندلی اداری

حامی صنعت جک صندلی اداری را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می دارد. همینطور فروش جک صندلی اداری به صورت عمده و تعداد بالا توسط شرکت حامی صنعت عرضه می گردد, شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش جک صندلی اداری به صورت تک و عمده با حامی صنعت تماس بگیرید  02166746210

 فروش انواع جک صندلی اداری از جمله جک لنسر, جک ,wdf  جک ارگو, جک صندلی اپن و جک صندلی بار  در حامی صنعت انجام می شود و شما می توانید از محصولات حامی صنعت با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. در صورت نیاز به مشاوره در مورد خرید انواع جک صندلی اداری می توانید با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. با تماس و بازدید از محصول مورد نظر می توانید سفارش خود را در اسرع وقت دریافت کنید .

فروش جک صندلی اداری در تهران

شرکت حامی صنعت در خیابان حافظ واقع شده است و مشتریان عزیز از هر منطقه از شهر تهران می توانند از محصولات ما ( جک صندلی اداری ) بازدید کرده و جک صندلی اداری را تهیه کنند. محدودیتی در تعداد سفارش وجود ندارد و شما هر تعداد از جک صندلی اداری را که بخواهید می توانید سفارش دهید.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر