سرویس و تعمیر صندلی اداری

با درک اینکه صندلی اداری شما وضعیت خوبی ندارد، استفاده مجدد از آن برای شما ناراحت کننده است، به خصوص اگر گارانتی آن به پایان رسیده باشد و بیش از حد قدیمی شده باشد.

 با این حال، متاسفانه صندلی های اداری (به خصوص صندلی های اداری که استفاده زیادی از آنها می شود )گاهی اوقات قطعات معیوب ( جک, پایه,مکانیزم و ... ) دارند و با استفاده از آنها در این شرایط می توانند شروع به از بین رفتن کنند و نیاز به تعمیر صندلی اداری یا یک صندلی جدید داشته باشند.

یکی از بزرگترین نگرانی های کسب و کار یا مکان هایی مانند دفاتر پزشکی، چگونگی تعمیر صندلی های اداری آنهاست. بعضی ممکن است بگویند وقت آن است که فقط صندلی های جدیدی را خریداری کنیم.

سرویس و تعمیر صندلی اداری حامی صنعت

حامی صنعت با این ایده مخالف می باشد فقط به این دلیل که صندلی اداری شما به نظر قابل تعمیر نمی آید  یا ظاهر آن نشان می دهد که غیر قابل استفاده شده است,این به این معنا نیست که وقت آن است که کل مجموعه صندلی را دور بریزید, این تصمیم می تواند هزینه اضافه برای شما به همراه داشته باشد, در ضمن ممکن است خریداری صندلی اداری جدید در کار شما وقفه ایجاد کند, بنابراین تعمیرات تخصصی صندلی اداری با قیمت مناسب بدون ایجاد وقفه در کار شما می تواند راهکاری مناسب برای این مشکل باشد که حامی صنعت این تعمیرات را به بهترین شکل انجام می دهد.

در برخی موارد با تعویض یک قطعه آسیب دیده, صندلی شما بازسازی می شود, قطعات صندلی اداری با بهترین کیفیت توسط حامی صنعت عرضه می گردد که شامل جک صندلی اداری,  پایه صندلی اداری, مکانیزم صندلی اداری و .... می باشد.

برای اطلاع از آنچه که ما به شما می توانیم پیشنهاد دهیم با ما در تماس باشید :02166746210

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر