چرا باید جک صندلی اداری را تعویض کنیم؟

چرا صندلی اداری من فرو می رود؟

آیا این سوال برای شما پیش آمده که "چرا هر بار که روی صندلی اداری می نشینم  فرو می رود؟" چرا این مشکل پیش آمده؟ برای حل مشکل فرو رفتن صندلی اداری چه باید کرد؟ این مشکل می تواند بعد از چند سال استفاده مکرر برای صندلی شما پیش بیاید. جک صندلی اداری با استفاده از یک اهرم و از طریق فشار گاز داخل پیستون , ارتفاع صندلی را تنظیم می کند. وقتی که جک صندلی اداری کاربرد خود را از دست بدهد, امکان تنظیم ارتفاع صندلی وجود نخواهد داشت و صندلی هنگام نشستن فرو می رود.

به منظور رفع این مشکل ، یا مجبور خواهید بود جک صندلی اداری را تعویض کنید یا یک صندلی جدید خریداری کنید. اگر تصمیم به تعویض جک صندلی اداری بگیرید, می توانید جک صندلی را تهیه کنید و آن را تعویض کنید ( این کار به راحتی امکان پذیر است ). در صورتی که بخواهید با کمک گرفتن از مراکز تعمیر صندلی اداری جک صندلی را تعویض کنید می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید و خدمات تعمیر صندلی اداری را درخواست کنید. همین حالا می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 02166746210

چرا باید جک صندلی اداری را تعویض کنیم؟

صندلی اداری فرو می رود, تعمیر یا تعویض؟

شما دو گزینه دارید: جک صندلی اداری را تعویض کنید و یا اینکه یک صندلی اداری جدید بخرید. اگر یک صندلی اداری گران قیمت دارید ، شاید ارزش تعویض جک صندلی اداری را داشته باشد. با توجه به هزینه های خرید صندلی, منطقی است که شما بخواهید جک صندلی را تعویض کنید تا اینکه برای خرید صندلی جدید اقدام کنید.

برای یک صندلی اداری چرمی یا پارچه ای که قبلاً ساییدگی زیادی دیده و ظاهر خود را از دست داده است، معمولاً هزینه تعویض جک صندلی توجیه نمی شود. دلیل آن این است با تعویض جک صندلی هم مشکلات صندلی حل نمی شود و به صرفه تر است که شما صندلی اداری جدید خریداری کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از خدمات گارانتی استفاده کنید در صورتی که مدت زمان گارانتی صندلی اداری شما باقی مانده باشد. اگر مدت گارانتی صندلی شما هنوز باقی مانده است, می توانید از تامین کننده درخواست کنید که صندلی شما را تعمیر کند و از خدمات تعویض قطعات صندلی اداری در زمان گارانتی بهره مند شوید.

اگر امکان خرید صندلی جدید فعلا برای شما فراهم نیست  و یا اینکه صندلی اداری شما مشکل دیگه ای ندارد می توانید از تعویض قطعات صندلی اداری استفاده کنید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر