مشکلات و تعویض جک صندلی اداری

صندلی من بالا نمی آید!مشکلات و تعویض جک صندلی اداری

آیا تا به حال به این موارد برخورد کرده اید؟

صندلی من در جای ثابت نمی ایستد!

چرا صندلی من فرو می رود؟

صندلی من در طول روز مرتب پایین می آید!

آیا می توانم صندلی خود را که بالا نمی آید, درست کنم؟

 

"صندلی اداری فرو می رود و در جای ثابت نمی ایستد"این یکی از رایج ترین مشکلاتی است که مراجعین حامی صنعت دارند. خوشبختانه این مشکل چیزی است که سریع و راحت می توانید آن را حل کنید و یا تعمیر آن را به تکنسین ها حامی صنعت بسپارید.  صندلی های مدرن اداری از یک جک گاز پنوماتیک برای بالا و پایین نگه داشتن صندلی استفاده می کنند ، این جک گازی اجازه می دهد افراد با هر وزنی  بتوانند صندلی خود را به درستی تنظیم و از آن استفاده کنند. این قطعه از صندلی اداری ممکن است با گذشت زمان خراب شود و جک صندلی عملکرد خود را از دست بدهد, در اینصورت باید برای تعمیر صندلی اداری و تعویض قطعه مورد نظر اقدام کنید.

آیا می دانید؟

جک صندلی اداری دارای یک سال ضمانت است و در طول یک سال شما می توانید از خدمات گارانتی قطعات صندلی اداری استفاده کنید.

به چه مدل جک صندلی نیاز دارم؟

جک های صندلی می توانند مدل و اندازه خاصی داشته باشند ، بنابراین قبل از خرید و تعویض جک صندلی اداری مطمئن شوید که جک مناسب برای صندلی خود را انتخاب کرده اید.  

تعویض جک صندلی اداری به عنوان راه حل اصولی

برخی از افراد و وب سایت ها رفع موقتی مشکلات جک صندلی از طریق راه های غیر اصولی را توصیه می کنند. این نه تنها یک راه حل موقتی است ، بلکه می تواند به طور دائمی به صندلی شما آسیب برساند. بهترین گزینه خرید و نصب جک صندلی اداری جایگزین برای صندلی اداری می باشد.

تعمیر صندلی اداری در محل

تعویض جک صندلی اداری بسیار راحت است و به سرعت انجام می شود, با این حال اگر برای تعویض جک صندلی اداری احتیاج به کمک داشتید می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم تا صندلی اداری شما در زمانی کوتاه و در محل شما تعمیر شود, برای دریافت خدمات تعمیر صندلی اداری با حامی صنعت در تماس باشید, شماره تماس : 02166746210

خرید جک صندلی اداری

پس از شناسایی مشکل صندلی اداری و اطمینان از خرابی جک صندلی می توانید برای تهیه جک صندلی اداری به فروشگاه آنلاین قطعات صندلی اداری مراجعه کنید.  

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر