قیمت مکانیزم صندلی اداری

ماهیت بی تحرکی اکثر مشاغل امروز ، ویژگی ارگونومی را از همیشه مهمتر کرده است. نشستن برای یک روز کاری کامل روی یک صندلی می تواند مشکلاتی را برای کمر, پاها و مفاصل ایجاد کند. هنگامی که یک صندلی اداری راحت تر باشد ، شما نیز کارآمد تر هستید ، زیرا مجبور نیستید صندلی خود را بارها و بارها به دلیل ناراحتی صندلی, ترک کنید و کار را رها کنید.

مکانیزم صندلی اداری

یکی از بهترین ویژگی های صندلی اداری, تنظیم شیب صندلی توسط مکانیزم است . مکانیزم به شما این امکان را می دهد تا زاویه صندلی را به راحتی تغییر دهید و از آن برای تغییر شیب صندلی به منظور بالا یا پایین بردن صندلی استفاده کنید. امکان تنظیم شیب صندلی باعث سفارشی تر شدن صندلی شما می شود و با ایجاد زاویه مناسب ، می توانید از فشار وارد شده روی کمر خود در هنگام نشستن روی صندلی تنظیم شده ,کم کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا با نشستن راحت روی صندلی حالت سلامتی خود را حفظ کنید و حتی می تواند به جریان گردش خون در پاها کمک کند.

فروش مکانیزم صندلی اداری

حامی صنعت انواع قطعات صندلی اداری از جمله مکانیزم صندلی اداری را عرضه می دارد, مکانیزم صندلی اداری مهمترین قطعه صندلی می باشد و برای داشتن یک صندلی با کاربرد مناسب باید یک مکانیزم خوب و سالم در صندلی داشته باشید. اگر شما یک یا چند مکانیزم نیاز داشته باشید می توانید با مراجعه به سایت حامی صنعت از انواع محصولات ما دیدن فرمایید و محصول انتخابی را سفارش دهید.

 قیمت مکانیزم صندلی اداری

قیمت مکانیزم صندلی اداری

مکانیزم صندلی اداری انواع مختلفی دارد:

  •   مکانیزم دو اهرمه
  •   مکانیزم تک اهرمه
  •   مکانیزم اتوبوسی
  •  مکانیزم چند منظوره

و . . . .

با توجه به کاربرد انواع مکانیزم صندلی اداری, مکانیزم ها قیمت های متفاوتی دارند و شما می توانید برای گرفتن قیمت مکانیزم صندلی اداری با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید. قطعات صندلی اداری حامی صنعت با داشتن کیفیت بالا ,در بازار رقابتی امروز حرف اول را می زنند و شما می توانید از محصولات ما که دارای گارانتی هستند, هر تعداد که نیاز دارید خریداری کنید . تمامی قطعات صندلی اداری  که توسط حامی صنعت ارائه می شود ,دارای گارانتی 24 ماهه هستند . شما می توانید برای خرید قطعات صندلی اداری از مشاورین حامی صنعت کمک بگیرید.  برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش حامی صنعت تماس بگیرید. شماره تماس : 02166746210

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر