درب چرمی

آکوستیک و پنل جاذب صدا در آموزشگاه های موسیقی علاوه بر اینکه مانع عبور صوت به خارج از آموزشگاه و یا استودیو می گردد. و در داخل اتاق نیز منجر به عدم انعکاس صدا گشته و کیفیت صوت را افزایش می دهد. بنابراین برای جلوگیری از انعکاس صدا در فضای بیرونی اتاق،از درب اکوستیک استفاده می کنند.
برای درست کردن درب اکوستیک لایه ای از پد(لایی) الیاف پلی استر در زیر کار قرار میدهند که دلیل استفاده از این لایی این است که سطح کار را برجسته و آماده لمسه کوبی نماید و همچنین از انتقال صدا نیز جلوگیری کند و سطح کار در کل حجیم به نظر برسد . خصوصیت عایق صوت بودن و اکوستیک لمسه باعث شده که این پوشش گزینه مناسبی برای استفاده روی درب استودیو،آموزشگاه موسیقی،درب اتاق مدیران و پزشکان،درب استودیو صدابرداری،سیناها،آمفی تئاتر،کتابخانه ها،درب سالن های کنفرانس و سالن های تیر اندازی و... باشد.
شرکت حامی صنعت آماده مشاوره رایگان،طراحی و پیاده سازی پنل های اکوستیکی،عایق های صوتی،روش چرمی درب ضد صدا،ضد انعکاس صوت می باشد.زیر سازی به صورت کاملا حرفه ای با ورق های MDF خام و استفاده از چرم های ضد خش و درجه 1 می باشد.در این راه رضایت مشتری عرضه بالاترین کیفیت و تنوع محصول مهم ترین ارزش در شرکت ماست. که هیچ گاه در مورد آن کوتاهی نخواهی کرد.

****لطفا برای اطلاع از قیمت درب آکوستیک تماس بگیرید****
تلفن تماس 66746210

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر