خرید چرخ صندلی اداری

چرخ صندلی اداری قطعه ای است که به پایه صندلی وصل می شود و امکان چرخش صندلی در جهات مختلف را فراهم می کند. با استفاده طولانی مدت از صندلی اداری, چرخ ها معمولا ساییده شده و از کیفیت اولیه آن ها کاسته می شود, به دلیل اینکه چرخ ها وزن صندلی و شخصی که روی آن می نشیند را تحمل می کنند اگر دچار مشکل شوند, صندلی کارایی خود را از دست می دهد, اما جای نگرانی نیست به دلیل اینکه نیازی نیست شما صندلی جدید تهیه کنید بلکه می توانید با تعویض چرخ صندلی مجددا از صندلی به راحتی استفاده کنید. چرخ صندلی به راحتی قابل تعویض است و در صورت شکستگی با تعویض چرخ صندلی عملکرد چرخشی صندلی که مبنای آن چرخ صندلی است به حالت اولیه باز می گردد.

 قطر استاندارد چرخ 11 میلیمتر است و متناسب با سایز پایه صندلی سایزهای مختلفی دارد.

چرخ صندلی اداری دارای دو مدل می باشد :

  1. چرخ پینی ( چرخ پینی با اندازه های 10 و 11 ) که مورد استفاده این چرخ برای پایه پلاستیکی می باشد.
  2. چرخ پیچی ( چرخ پیچی با اندازه های 10 و 12 ) که مورد استفاده این چرخ برای پایه فلزی می باشد.

خرید چرخ صندلی اداری حامی صنعت

چرخ صندلی حامی صنعت با بالاترین استاندارد صنعتی تولید می شود و دارای طراحی استاندارد برای محافظت ازانواع کفپوش می باشد.

چرخ های ما دارای یک لایه پلی یورتان ضخیم هستند و تضمین می شوند که هیچ خراشی روس سطوح کف ایجاد نکنند ومناسب برای انواع کفپوش از جمله سرامیک و پارکت و .... می باشند. چرخ های تولید شده با مواد پلی یورتان نرم ,حفاظت کامل را برای تمام سطوح (چوب ، کاشی، فرش و غیره) فراهم می کند. پلی یورتان در مقابل ساییده شدن و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارد و باعث نرمی حرکت چرخ می شود و برای محافظت از سطوح گزینه مناسبی می باشد. پلی یورتان اغلب به تنهایی یا به عنوان روکش در ساختار چرخ استفاده می شود. ساختار پلی یورتان به این صورت است که می توان با اضافه کردن رنگدانه به آن می توان چرخ هایی با رنگ های متفاوت ایجاد کرد. 

چرخ های صندلی نرم پلی یورتان ما یک راه حل سریع و بلند مدت برای چرخش در کنار میز شما است، در حالی که سطح گران قیمت خود را برای همیشه در شرایط مناسب نگه دارید! داشتن کف های بدون صدمه بدون محدود کردن تحرک صندلی شما، شگفت انگیز است!

نکات خرید چرخ صندلی

طراحی و ساخت چرخ با توجه به عوامل اصلی متفاوت خواهد بود:

  • نحوه استفاده از صندلی
  • ظرفیت صندلی
  • نوع کفپوش محل استفاده صندلی

این ملاحظات مختلف تعیین می کند که چرخ مناسب ( از لحاظ اندازه و مواد)  برای شما و نیازهای شما کدام است.

چرخ صندلی اداری حامی صنعت دارای ضمانت 24 ماهه می باشد و تعویض قطعات صندلی اداری در محل بدون ایجاد وقفه در روند کاری شما و بلافاصله بعد از تماس ,توسط تکنسین های مجرب حامی صنعت انجام می شود.

برای خرید یا تعویض چرخ صندلی اداری با حامی صنعت تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را دریافت کنید. شماره تماس :  02166746210 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر