خرابی جک صندلی اداری

صندلی های اداری طوری طراحی شده اند  که در طولانی مدت پاسخگوی نیاز شما هستند و با تنظیم ارتفاع صندلی توسط جک, این امان را دارند که در ارتفاع تنظیم شده, ثابت شوند. با این حال، ممکن است جک صندلی آسیب دیده باشد و حالت ناپایداری برای صندلی پیش بیاید که باعث ناراحتی می شود.

کاربرد جک صندلی اداری

آیا شما تا به حال احساس کرده اید که در صندلی فرو رفته اید ؟ آیا احساس کرده اید که باید بالاتر یا پایین تر از این سطحی که هستید روی صندلی قرار بگیرید ؟ با تنظیم ارتفاع صندلی , در ارتفاع مورد نظر قرار می گیرید, این به معنای یک چیز است, اینکه صندلی شما به شما اجازه می دهد ارتفاع آن را تنظیم کنید. صندلی هایی که جک دارند دارای این ویژگی هستند و شما می توانید ارتفاع صندلی را تنظیم کنید. صندلی شما از جک پنوماتیک و پیستون استفاده می کند. این جک ارتفاع صندلی خود را از طریق گاز تحت فشار کنترل می کند. اکثر جک ها کاملا درست عمل می کنند وقتی که صندلی نسبتا جدید است.

خرابی جک صندلی اداری

خرابی جک صندلی اداری

با این حال، پس از حدود پنج سال یا بیشتر، جک صندلی ممکن است معیوب شود. البته این دوره به کیفیت صندلی بستگی دارد. صرف نظر از این که صندلی چقدر کار کرده باشد بعد از مدت زمانی نیاز به تعمیر خواهد داشت. اکثر جک های صندلی به دلیل فشار وزن صندلی و شخص ممکن است آسیب ببینند و کارآیی خود را از دست بدهند. در این صورت امکان تنظیم ارتفاع صندلی وجود نخواهد داشت. به این ترتیب، شما نیاز به یک راه حل برای بازگرداندن قابلیت های صندلی خواهید داشت .یکی از این راه ها این است که یک صندلی جدید جایگزین کنید.

خدمات تعمیر صندلی اداری حامی صنعت

جایگزینی صندلی جدید می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد و برای شما مقرون به صرفه نباشد. به این ترتیب بهترین گزینه تعمیر صندلی اداری است. شما می توانید  قطعه معیوب صندلی را تعویض کنید و مجددا از صندلی استفاده کنید. با جایگزین کردن جک صندلی اداری, ارتفاع صندلی تنظیم خواهد شد و صندلی به حالت اولیه بازمی گردد.

در صورتی که صندلی شما این مشکلات را داشته باشد باید بدانید که جک صندلی شما معیوب شده است و می توانید برای تعمیر صندلی اداری با حامی صنعت تماس بگیرید تا تکنسین های حامی صنعت در محل کار شما حاضر شوند و جک صندلی اداری را تعویض کنند. شما با این کار یک صندلی جدید خواهید داشت بدون اینکه هزینه خرید صندلی جدید را پرداخت کرده باشید! همین حالا با حامی صنعت تماس بگیرید. شماره تماس : 02166746210

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر