خدمات تعمیر و بازسازی صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری

به جای خرید صندلی جدید ، شاید بهتر باشد صندلی اداری را که الان دارید تعمیر کنید. بسته به نوع ترمیم و بازسازی صندلی اداری بازه زمانی متفاوتی را برای تعمیرات صندلی اداری به شما ارائه می دهیم. تعمیراتی که نیاز به قطعات صندلی اداری دارد ظرف 24 ساعت انجام می شود و تعمیرات اساسی مانند تعویض روکش صندلی به زمان بیشتری نیاز دارد. با این حال ، با انجام تعمیر به موقع صندلی اداری، می توان در دراز مدت در هزینه های شرکت صرفه جویی کرد.

تعمیر چرخ صندلی اداری

هنگامی که صندلی گردان شما به سختی می چرخد و یا هدایت صندلی به جهات دیگر مشکل شده است, به این معنی است که زمان آن رسیده که چرخ های صندلی شما باید تعمیر شود. چرخ ها را با چرخاندن صندلی بررسی کنید, ممکن است یک جسم مانند سنگ کوچک وجود داشته باشد که  مانع حرکت صندلی شده است. یک عامل دیگر هم وجود دارد و آن گیر کردن چیزی مثل نخ ها در لابلای چرخ صندلی می باشد که حرکت صندلی را سخت می کند . هرچیزی که به چرخ گیر کرده و مانع حرکت آن است را از چرخ صندلی جدا کنید . اگر با جستجو چیزی را پیدا نکردید که به چرخ صندلی چسبیده باشد ، ممکن است مجبور شوید چرخ ها را جدا کنید. جدا کردن چرخ ها می تواند به شما کمک کند اشیاء را بهتر پیدا کنید .پس از آن ، چرخ ها و پایه های صندلی را با روان کننده تمیز کنید. چرخ ها را بعد از استفاده از روان کننده بچرخانید تا مطمئن شوید به راحتی می چرخند. حتماً میله چرخ و همچنین حفره ای که چرخ به آن وارد می شود را روغن کاری کنید.

خدمات تعمیر و بازسازی صندلی اداری

تعویض جک صندلی اداری

جک صندلی اداری در صورت خرابی علائم هشدار دهنده خواهد داشت. به دلیل استفاده از اهرم برای افزایش ارتفاع صندلی ، ممکن است شما ارتفاع را تنظیم کنید, اما صندلی فرو برود و این به این معنی است که جک صندلی باید تعویض شود.  علائم هشدار دهنده این است که صندلی در ارتفاع تنظیم شده نمی ایستد و فرو می رود. یکی دیگر از نشانه های خرابی جک صندلی این است که صندلی در بالاترین و یا پایین ترین ارتفاع قفل می شود و دیگر قابل تنظیم نمی باشد. شما به راحتی می توانید جک صندلی را با استفاده از آموزش های حامی صنعت تعویض کنید. با این حال اگر تمایل دارید که تکنسین های ما این کار را انجام دهند می توانید با ما تماس بگیرید.

تعویض روکش صندلی اداری

داشتن پارچه پاره شده یا رنگ گرفته روی یک صندلی اداری می تواند ظاهر صندلی را ناپسند کند. تعویض روکش صندلی اداری  می تواند مشکل را برطرف کند و ظاهری جدید به صندلی ببخشد. می توانید از آموزش های حامی صنعت برای تعویض روکش صندلی اداری استفاده کنید . به مقالات تعویض روکش صندلی اداری حامی صنعت رجوع کنید, همچنین ما فیلم های آموزشی در این زمینه داریم. شما به راحتی پارچه را خریداری می کنید ، آن را برش می دهید و پارچه جدید را بر روی صندلی می کشید. در صورتی که تمایل داشته باشید این کار به صورت حرفه ای انجام شود, می توانید با حامی صنعت تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه ما این کار را برای شما انجام دهند. شماره تماس : 02166746210

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر