تعمیر صندلی اداری و برطرف کردن مشکلات کمردرد

انتخاب و خرید صندلی اداری

کارمندان به طور میانگین حدود 8 ساعت از روز را روی صندلی اداری می نشینند, 8 ساعت از روز زمان زیادی برای نشستن روی یک صندلی اداری می باشد پس لازم است که شما یک صندلی مناسب را برای استفاده انتخاب کنید. در نظر بگیرید که در طول هفته حدود 42 ساعت را روی صندلی اداری سپری می کنید, بنابراین اطمینان از نشستن درست روی یک صندلی مناسب بسیار مهم است. متخصصین اذعان دارند که نشستن به طور نادرست به عضلات و مفاصل فشار می آورد و باعث درد پایدار می شود, به گفته متخصصین مشکلات عضلانی و استخوانی یكی از بزرگترین هزینه ها برای کارمندان بعد از مدتی کار کردن است و افسردگی و استرس را به همراه خواهد داشت.  

چهار نکته اصلی وجود دارد که با توجه به این موارد می توانید اطمینان حاصل کنید نشستن طولانی مدت روی صندلی تأثیر منفی بر سلامتی شما نمی گذارد. اول اینکه صندلی شما قابلیت حرکت داشته باشد و بتوانید در حالت نشسته روی صندلی جابجا شوید. دوم اینکه شما به پشتیبانی کمری نیاز دارید, شما نیاز به یک صندلی دارید که انحنای کمر را بپوشاند و شما در حالت درست بنشینید. سوم دسته قابل تنظیم, صندلی باید دشته قابل تنظیم داشته باشد.

شماره چهار؟ .... اکنون اگر صندلی دارید که این قابلیت ها را ندارد, آن را رها کنید و یک صندلی تهیه کنید که این ویژگی ها را داشته باشد و با نشستن روی آن سلامتی شما تهدید نشود.

تعمیر صندلی اداری و برطرف کردن مشکلات کمردرد

هنگام انتخاب صندلی اداری، موردی را انتخاب کنید که امکان حرکت را فراهم کند و از شما در طیف وسیعی از وضعیت های کاری شما پشتیبانی کند . بسیار مهم است که در هنگام حرکت روی صندلی یا خم شدن وضعیت بدن شما در چه حالتی قرار می گیرد. با انتخاب یک صندلی مناسب بدن خود را هنگام حرکت روی صندلی اداری در وضعیت درستی قرار دهید.

تعمیر صندلی اداری

بعد از انتخاب و خرید یک صندلی اداری مناسب شما می توانید از صندلی استفاده کنید و به راحتی روی آن بنشینید, اما بعد از مدتی استفاده از صندلی ممکن است که صندلی کارآیی خود را به مرور از دست بدهد, بنابراین لازم است که صندلی را چک کنید تا مطمئن شوید که بدن شما در وضعیت درست قرار می گیرد. در صورتی که صندلی وضعیت درستی نداشته باشد می توانید از خدمات تعمیر صندلی اداری استفاده کنید و عیوب صندلی اداری را رفع کنید. حامی صنعت ارائه دهنده خدمات تعمیر صندلی اداری با ارائه تعمیرات تضمین شده صندلی به شما کمک می کند تا صندلی شما در وضعیت درستی قرار بگیرد. برای استفاده از خدمات تعمیر صندلی اداری با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس: 02166746210

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر