تعمیر صندلی

تعمیر صندلی اداری

فقط یک چیز بدتر از یک صندلی بد وجود دارد و آن صندلی است که در ارتفاع تنظیم شده نمی ایستد! هنگامی که جک صندلی اداری کارآیی خود را از دست بدهد, دیگر تنظیم ارتفاع صندلی امکانپذیر نخواهد بود و صندلی فرو می رود. با داشتن یک صندلی خراب کارمندان شما نمی توانند کار خود را به درستی انجام دهند. ما در حامی صنعت می توانیم با اطمینان خاطر به کارمندان کمک کنیم تا به سر کار برگردند و با یک احساس خوب روی صندلی خود بنشینند. در صورت داشتن نقص در صندلی های اداری می توانید از خدمات تعمیر صندلی استفاده کنید و شرایط کاری را به حالت عادی برگردانید.

مرکز تعمیر صندلی حامی صنعت

ما در مرکز حامی صنعت تکنسین های خود را به صورت تخصصی آموزش داده ایم به طوری که تکنسین های ما در تعمیر انواع صندلی های اداری و ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری مهارت کافی دارند.

تعمیر صندلی اداری در محل

بیشتر تعمیرات جزئی را می توان در محل انجام داد ، از جمله تعویض جک صندلی ، تعویض دسته صندلی , تعویض چرخ صندلی و .... در واقع تعویض قطعات صندلی اداری در محل شما امکانپذیر است و مشکلاتی که مربوط به قطعات صندلی اداری می شود در محل شما و به سرعت رفع می شود. در صورت خرابی صندلی های اداری با حامی صنعت تماس بگیرید تا تکنسین های ما در محل شما حاضر شوند و خدمات تعمیر صندلی اداری در محل را ارائه دهند. همین حالا با حامی صنعت تماس بگیرید, شماره تماس : 66755648-021

تعمیر صندلی

فروشگاه صندلی اداری حامی صنعت و خدمات گارانتی

اگر صندلی خود را از فروشگاه حامی صنعت خریداری کرده اید, صندلی شما دارای گارانتی می باشد و در مدت زمان گارانتی ما صندلی های اداری را به صورت رایگان برای شما تعمیر می کنیم. محصولات حامی صنعت دارای ضمانت 24 ماهه می باشند و  در صورت استفاده از خدمات تعمیر صندلی اداری حامی صنعت, خدمات تعمیر صندلی نیز دارای ضمانت می باشند و قطعات استفاده شده تا 24 ماه دارای ضمانت هستند.

هزینه تعمیر صندلی اداری

هنگام بازدید و بررسی صندلی اداری ما هزینه تعمیرات صندلی اداری را به شما اعلام می کنیم تا شما نسبت به شرایط خود, بهترین تصمیم را در مورد صندلی های اداری بگیرید. حامی صنعت خدمات تعمیر صندلی اداری را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با حامی صنعت در تماس باشید, شماره تماس : 66755648-021

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر