چه زمان نیاز به تعمیر صندلی گردان داریم؟

موارد نیاز به تعمیر صندلی گردان

بسیاری از شرکت ها و ارگان ها و موسسات از انواع صندلی در مجموعه ی خود استفاده میکنند از صندلی اداری گرفته تا صندلی مدیریت و صندلی انتظار. هر صندلی بنا بر کارایی که دارد عمر مفیدی دارد که در صورتی که به اواخر این عمر برسد کم کم مشکلاتی در استفاده از آن برای کاربر پیش خواهد آمد. هر صندلی اداری نشانه هایی دارد که میتوان آنها را علائمی مبنی بر اینکه دیگر زمان تعمیر صندلی رسیده است در نظر بگیریم. در صورتی که مایل هستید که بدانید چه زمان نیاز به تعمیر صندلی گردان داریم در ادامه با حامی صنعت همراه باشید.

صندلی گردان از قسمت ها و قطعات مختلفی درست شده است که هر بخش میتواند علائم مختلفی مبنی بر رسیدن زمان تعمیر آن داشته باشد. در زیر به قطعات اصلی صندلی و نقص هایی که ممکن است برای آن ایجاد شود خواهیم پرداخت تا شما بدانید چه زمان نیاز به تعمیر صندلی گردان دارید. چرخ یکی از اصلی ترین قطعات یک صندلی گردان می باشد. صندلی گردان به طور معمول دارای 5 چرخ می باشد. ممکن است پس از مدتی کار کردن با صندلی متوجه این شوید که صندلی به هنگام جا به جایی دیگر آن روال کار کرد سابق را ندارد و یا به هنگام حرکت صدای ناهنجاری تولید میکند باید به فکر تعویض و تعمیر چرخ ها باشید.

اگر به هنگام نشستن بر روی صندلی گردان متوجه کاهش ارتفاع ناگهانی صندلی شدید باید بخش سیلندر و کپسول نگهدارنده هوای صندلی را تعمیر نمایید. در صورتی که صندلی در حرکت عقب و جلو مشکل دارد باید جک آن را تعمیر کرده تا مشکل آن بر طرف شود. در صورتی که دسته صندلی شما از پلاستیک ساخته شده است پس از گذشت مدتی شاهد این خواهید بود که دسته صندلی دچار خط و خش و سایش شده است  در موارد خیلی خفیف شاهد شکسته شدن صندلی بوده ایم قبل از بروز این مشکلات بهتر است برای تعمیر صندلی گردان اقدام کنید. بخش نشیمنگاه صندلی میتواند به چند طریق آسیب دیده و نیازمند تعمیر باشد. یکی پاره یا ساییده شدن روکش نشیمنگاه یا تکیه گاه صندلی می باشد که میتوان آنرا به سادگی برای شما انجام دهیم. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن از برای صندلی گردان اتفاق بی افتد ضعیف شدن فوم استفاده شده در صندلی است . در صورت نیاز به تعمیر حامی صنعت می تواند آنرا به بهترین نحو ممکن تقویت نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر