چرا نیاز به تعمیر صندلی اداری داریم

صندلی اداری چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از منحصر به فردترین ویژگی هایی که یک صندلی اداری دارد راحتی آن است. راحت بودن از ویژگی هایی است که در یک صندلی اداری باید وجود داشته باشد. بخصوص که کارمندان ساعت های طولانی را بر روی این صندلی ها میگذرانند. حفظ سلامت افراد یکی دیگر از ویژگی های مثبت این صندلی هاست . نشستن بر روی این صندلی های استاندارد باعث می شود که علاوه بر اینکه بدن در حالت مناسبی قرار میگیرد از بروز مشکلاتی مانند گرفتگی عضلات نیز در امان باشیم.

عدم نیاز به جابجایی و بلند شدن از روی صندلی برای مراجعه به بخش های مجاور یکی از خصوصیات بسیار خوب این صندلی هاست که میتوانیم براحتی در بخش های مجاور خود و بخش های دیگر اتاق جابجا شویم .

دلیل ارگونومیک نام گرفتن این صندلی ها بیشتر به خاطر توانایی حرکتی آنهاست تا بتوانند به بهبود روند سرعتی کارها کمک کنند . اما زمانی که یک صندلی خاصیت متحرک بودن خود را حالا به هر دلیلی از دست میدهد دیگر نمیتوان آن را صندلی متحرک نامید . اغلب این مشکل به دلیل خراب شدن چرخ ها است. خرابی چرخ ها باعث می شود که شما نتوانید دیگر براحتی بر روی صندلی خود حرکت کرده و به بخش های مختلف بروید. در این زمان است که نیاز به تعمیر صندلی اداری خود دارید . تعویض چرخ ها اولین قدمی است که در جهت بهبود ارگونومی صندلی میتوانید انجام دهید. البته قبل از تعمیر صندلی باید نکاتی را چک کنید مثلا اینکه زیر چرخها را چک کنید تا مانعی بر روی آنها نچسبیده باشد و یا جایی گیر نکرده باشند، البته قبل از مراجعه به تعمیرکار برای تعمیر صندلی اداری خود بهتر است چرخ ها را روغن کاری کنید تا روان تر کار کنند . اگر مشکل حرکتی صندلی برطرف نشد میتوانید برای تعمیر صندلی اداری تان اقدام نمایید.اگر برای تعویض چرخ ها اقدام میکنید حتما این نکته را متذکر شوید که میخواهید از چرخ های با کیفیتی برای صندلی تان استفاده کنید و از شخصی که تعمیر صندلی اداری انجام میدهد بخواهید که چرخ های با کیفیتی را برای شما جایگزین کند.

تعمیر پشتی صندلی اداری در صورت خراب شدن

یکی از بخش های مهم در ارگونومیک بودن صندلی بعد از چرخ ها و حرکت آسان، تنظیم بودن پشتی صندلی است . زمانی پشتی صندلی دچار مشکل می شود باعث می شود که شخصی که تکیه داده است به راحتی از حالت استاندارد خارج شده و به ناحیه ای بیرون تر از جایی که باید تکیه داده شود بروند. این مشکل یعنی نیاز به تعمیر صندلی اداری با سفت کردن پیچ و تنظیم مجدد پشتی صندلی برطرف خواهد شد. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر