تعمیر و تعویض جک صندلی اداری

در تعمیر صندلی اداری شروع کار به این شکل می باشد که تعمیرکار قطعات خراب صندلی را که به درستی کار نمی کنند, شناسایی کرده و قطعاتی سالم و با کیفیت را جایگزین آنها می کند. انتخاب قطعات صندلی اداری با کیفیت بسیار حائز اهمیت است, بنابراین برای تعویض قطعات صندلی باید از قطعات با کیفیت موجود در بازار استفاده  کرد.

خرابی جک صندلی باعث پایین آمدن صندلی

هنگامی که صندلی شما پایین آمده و در ارتفاع تنظیم شده قرار نمی گیرد شاید شما فکر کنید که صندلی شما خراب شده و نیاز به تعمیرات اساسی دارد و شاید قابل استفاده نباشد یا اینکه هزینه زیادی برای تعمیر آن مورد نیاز باشد   اما درواقع اینطور نیست و دلیل اینکه صندلی پایین آمده و در ارتفاع تنظیم شده نمی ایستد, این است که گازسیلندر موجود در جک صندلی خالی شده است. در حالتی که جک سالم باشد گازموجود در محفظه پیستون جک با فشار بالا, صندلی را در ارتفاع تنظیم شده نگه می دارد که با خالی شدن این گاز صندلی درحالتی که تنظیم می شود نمی ایستد و مشکل برای صندلی ایجاد می شود. زمانی که این مشکل برای صندلی شما پیش می آید با حامی صنعت تماس بگیرید تا تکنسین های با تجربه ما در کوتاهترین زمان اقدام به تعویض جک صندلی اداری کنند و جک جدید و با کیفیت را جایگزین جک خراب نمایند.

 

تعمیر و تعویض جک صندلی اداری

تشخیص مشکل صندلی اداری

زمانی که صندلی شما به درستی کار نمی کند و شما از تکنسین های حامی صنعت می خواهید که صندلی شما را تعمیر کنند, تعمیرکاران ما ابتدا صندلی را بررسی می کنند تا مشکل صندلی را پیدا کنند. بعد از بررسی مقدماتی و پیدا کردن مشکل,  تکنسین های ما برای تعمیر صندلی اداری و تعویض قطعات صندلی اداری باید قطعات صندلی را از هم جدا کرده و صندلی را تعمیر کنند.هنگام جدا کردن قطعات صندلی اداری تعمیرکاران باید دقت لازم را داشته باشند تا از آسیب صندلی جلوگیری شود. برای جلوگیری از آسیب صندلی, صندلی باید برگردانده شده و قطعات آن به ترتیب از هم جدا شوند.

طراحی صندلی اداری

صندلی اداری برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است به طوری که با استفاده کاربر از صندلی در زمان های طولانی, کمترین خستگی را به دنبال داشته باشد و کمترین آسیب را ببیند. ارگونومیک بودن صندلی اداری اهمیت بسیاری دارد به دلیل اینکه یک کارمند زمان زیادی را روی صندلی اداری صرف می کند,  بنابراین صندلی اداری باید استانداردهای لازم را داشته باشد تا سلامتی کارمندان تهدید نشود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر