تعمیر صندلی چگونه انجام میشود؟

9 / 10
از 35 کاربر

تعمیر صندلی چگونه انجام میشود؟ این سوالی است که ممکن خیلی وقت ها ذهن شما را به خود مشغول کند.صندلی اداری یکی از پر مصرف ترین و مهمترین لوازم در اداره جات است که در طول روز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و همیشه نو و سالم بودن آن باید بررسی شود . چگونگی تعمیر صندلی مقاله ای است که میخواهیم درباره آن صحبت کنیم. تعمیر صندلی اداری روش های خاص خود را دارد و به نیروهای متخصص خود در این زمینه احتیاج دارد. بخش هایی که یک صندلی اداری از آنها ساخته می شود شامل بدنه ، نشیمن ، تکیه گاه ، اهرم های تنظیم زاویه و ارتفاع ، فوم استفاده شده در بخش پشتی و نشیمن صندلی و سایر متریالی است که در هنگام ساخت مورد نیاز است.

صندلی اداری عمر بالایی دارد و مدت زیادی طول میکشد که نیاز به تعمیر داشته باشد . اما در مواقع لزوم به تعمیر صندلی باید به اشخاصی که سابقه خوب و مفیدی در این زمینه دارند مراجعه کنیم. بهتر است هر چند مدت یکبار روکش صندلی و چرم رویش را عوض کنیم . این کار به نو شدن ظاهر صندلی و در کل تمیز و یکدست به نظر رسیدن دفتر کار کمک شایانی میکند. البته تعویض روکش صندلی اداری هزینه چندانی نمیخواهد و می شود با صرف کمترین هزینه تمامی صندلی ها را از آن حالت کهنگی و قدیمی شدن درآورد و رنگ و رو و ظاهری جدید و نو به آنها بخشید.

برخی از دوستان بر این عقیده هستندکه شما میتوانید به راحتی با آموزش اندک، خودتان از پس تعویض روکش صندلی بر بیایید اما برخی هم معتقدند که فقط کار را باید به دست کسانی سپرد که سابقه انجام کارهای اینچنینی را دارند.

تنها هزینه ای که برای نو کردن و تعمیر صندلی نیاز دارید مقداری پارچه یا همان روکش و ابزار آلاتی مثل منگنه های قوی و سایر لوازم جانبی مورد نیاز است. زمانی که شما برای تعمیر صندلی اداری به تعمیرکار مراجعه میکنید به شما اندازه مورد نیاز پارچه روکش را اطلاع خواهد داد. البته اگر تهیه پارچه به عهده شما گذاشته شده است باید برای هر قسمتی یعنی تکیه گاه یا پشتی و نشیمن حدود ده الی بیست سانت بیشتر پارچه خریداری کنید تا اگر کم آمد دیگر به دردسر نیفتید. این نکته را در تعمیر صندلی بخصوص تعمیر صندلی اداری در نظر داشته باشید که این کار به تنهایی امکان پذیرنیست و حتما باید یک شخص دیگر کمکتان کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :