تعمیر صندلی حرفه ای

حتما تا کنون با کلمه ارگونومی مواجه شدید. آرگونومی به معنای بهبود وضعیت و امنیت و سلامتی و کارایی انسان است. باید بدانید که صندلی بر روی ارگونومی محیط کار بسیار تاثیر گذار است. امروزه بسیاری از مشاغل نیازمند نشستن طولانی مدت افراد پشت صندلی اداری هستند. استفاده صحیح از این صندلی ها و نحوه استفاده مناسب از صندلی ها باعث سالم ماندن اسکلت بدن و ستون فقرات می شود. عدم توجه به سلامت صندلی می تواند آسیب های جدی به اسکلت و ستون فقرات وارد کند.

همچنین توجه به این نکته ضروریست که بهبود ارگونومی در محیط کار درصد قابل ملاحظه ای راندمان کاری را بالا می برد. مناسب ترین صندلی برای ادارات صندلی هست که ارگونومی باشد و خاصیت تعمیر صندلی داشته باشد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای مشاغل مختلف صندلی های متفاوتی باید استفاده شود و همه صندلی ها برای همه مشاغل قابل استفاده نیستند. یک صندلی خوب دارای گودی مناسب و پشتی صندلی قابل تنظیم است.  صندلی باید مقاومت بالایی داشته باشد و از ثبات و قرار خوبی برخوردار و قابل تعمیر نیز باشد. 

اهمیت صندلی در خستگی و سلامتی به میزانی است که در صورت خرابی فورا متوجه خواهید شد. البته نیازی نیست به محض مشاهده مشکل و ناراحتی در صندلی فورا آن را عوض کنید و متحمل پرداخت هزینه شوید. بلکه در تعمیر صندلی حرفه ای بسیاری از این مشکلات با قیمت مناسب قابل حل و یا قطعات خراب شده قابل تعویض هستند.

صندلی اداری دارای بخش های مختلف و پیچیده ای است. هنگامی که صندلی دچار مشکل می شود ممکن است یک قسمت از آن خراب شده باشد که باید بررسی شود. یکی از بیشترین مواردی که صندلی را با مشکل مواجه می کند این  است که نشست می کند. این مشکل معمولا ناشی از خرابی سیلندر گاز است که توانایی بالا بردن صندلی را دارد. تعمیر صندلی در مورد این خرابی در چند دقیقه قابل انجام است. پس پیدا کردن مشکل صندلی در تعمیر صندلی حرفه ای مهم ترین قسمت کار است.

اگر مشکل این باشد که شما بر روی صندلی احساس بی قراری می کنید ممکن است مشکل از پایه های صندلی باشد پس باید پایه ها و چرخ صندلی را بررسی کنید. دقت کنید که چرخ ها و پایه ها باید به هم وصل باشند. اگر مشکل ازا ین قسمت باشد می توانید پایه یا چرخ یا هردو را عوض کنید و با تعمیر صندلی حرفه ای نیازی به تعویض صندلی نیست.

اگر دیدید که صندلی حرکت نمی کند چرخ ها را بررسی کنید که آشغالی به آن نچسبیده باشد و چیزی در چرخ های آن گیر نکرده باشد. در نهایت آن را بشویید و با دست امتحان کنید اگر به نتیجه نرسیدید آنرا به  تعمیر صندلی حرفه ای بسپارید تا چرخ های آن را با دیگر چرخ هایی با کیفیت بالاتر عوض کند. بنابراین با تعمیر صندلی به صورت حرفه ای شما می توانید با کمترین هزینه از سلامت خود و کارمندان خود مراقبت کنید. ضمن اینکه از بالاترین بازدهی نیروی انسانی می توانید در محیط کار بهره بگیرید

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر