تعمیر صندلی با قیمت مناسب

همانطور که می دانید ارگونومی در کار عبارت است از بهبود ایمنی، بهداشت ، سلامتی و کارایی. محیط کار و امکانات در کارایی کارکنان تاثیر بسزایی دارد. یکی از عواملی که باعث خستگی کارکنان می شود صندلی نامناسب است که می تواند مشکلات اسکلتی و عضلانی برای کارکنان بوجود آورد که در نتیجه روی راندمان کار تاثیرگذار است و موجب نارضایتی کارکنان و کارفرمایان می شود.

صندلی اداری از قسمت های متفاوتی تشکیل شده که احتمال خرابی را در آن ها به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. شما می توانید با تعمیر صندلی با قیمت مناسب کارایی کارکنان را به حد قابل توجهی افزایش دهید و از کاهش انرژی افراد جلوگیری کنید و با تغییر کمی راندمان کاری را افزایش دهید. تعمیر صندلی بسیار کم هزینه تر از تعویض صندلی است. نکاتی را که باید در تعمیر صندلی با قیمت مناسب مد نظر قرار داد شامل مواردی زیر می باشد:

  • صندلی اداری باید به گونه ای باشد که فاصله بین صندلی و میز کار کافی و مناسب باشد.
  • صندلی باید نرم و راحت باشد و در عین حال از استحکام مناسبی برخوردار باشد.
  • صندلی باید گردش خون طبیعی بدن به ویژه در پاها را حفظ کند

در صورتی که صندلی دارای خصوصیات بالا نباشد باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل خستگی بدنی و فکری و خستگی چشم می شود که در نتیجه باعث کاهش توجه و سرعت و دقت می شود. صندلی اداری از قسمت های مختلف اعم از چرخ، سیلندر و جک بیشتر دچار مشکل می شوند بنابراین در هنگام تعمیر صندلی اداری باید به این مناطق توجه ویژه ای داشت. اگر دسته های صندلی از جنس پلاستیکی باشند نسبت به دسته فلزی احتمال بیشتری دارد که خراب شوند. در مورد چرخ های صندلی نیز باید گفت که اگر هر کدام از چرخ ها خراب شوند روی کارکرد سایر چرخ ها نیز اختلال بوجود می آورد و باید سریعا به تعمیر صندلی یا تعویض چرخ خراب اقدام کرد و اگر همه چرخ ها خراب بودند باید پایه صندلی را به کلی عوض کرد.

همچنین پشتی صندلی امکانی دارد که برای افراد با وزن های مختلف قابلیت تنظیم دارد اگر این اهرم و امکان دچار مشکل شد نیاز به تعمیر صندلی اداری خواهد داشت. هنگامی که تصمیم به تعمیر صندلی می گیرید باید افراد متخصصی را انتخاب کنید تا علاوه بر تعمیر صندلی با قیمت مناسب زمان کمی را نیز در این کار صرف کنند تا باعث اخلال در امورات شرکت نشود. شرکت حامی صنعت یکی از فعالان در این زمینه است که با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت اقدام به تعمیر صندلی اداری شما می کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر