اهمیت صندلی مناسب در محل کار

یک کارمند چند ساعت در روز را روی صندلی می نشیند؟ 6 ساعت یا 8 ساعت؟

واقعیت این است که افرادی که در مدت زمان طولانی روی صندلی می نشینند باید برای حفظ سلامتی خود از صندلی مناسب استفاده کنند. طراحی بدن انسانها برای حرکت کردن طراحی شده است اما نه در تمام طول روز, بنابراین اگر شما نیاز به نشستن طولانی مدت دارید, بهتر است از صندلی ارگونومیک استفاده کنید که راحت و قابل تنظیم است.

خرید صندلی ارزان قیمت با اینکه ظاهر زیبایی داشته باشد در واقع یک تهدید برای سلامتی شما محسوب می شود. در اغلب موارد، مردم به فکر خرید صندلی ارزان قیمت هستند تا اینکه موارد حفظ سلامتی کارمندان را در نظر بگیرند. در حالت ایده آل، یک صندلی باید اثرات منفی نشستن را تا حد امکان کاهش دهد. اگر کارفرمای شما یک صندلی خوب را خریداری نکند، حتی اگر مجبور باشید هزینه صندلی ارگونومیک را خودتان پرداخت کنید, این کار را انجام دهید و آن را یک سرمایه گذاری برای سلامتی خود در نظر بگیرید.  این مهم است که تصدیق کنیم که یک صندلی عالی نمی تواند هر گونه مشکلی که مرتبط با نشستن می باشد را رفع کند، اما می تواند با حفظ وضعیت درست بدن روی صندلی و حرکت منظم شگفتی ساز باشد.

اهمیت صندلی مناسب در محل کار

اکثر مردم زمانی که یک صندلی با قیمت پایین می بینند, فکر می کنند که چقدر خوب است!

صندلی اداری ارگونومیک و قابل تنظیم دارای هزینه بالایی است, اما اگر شما یک محاسبه انجام دهید , خواهید دید که خرید آن  ارزان تر است! با خرید صندلی ارزان قیمت این مسئله را در نظر بگیرید که علاوه بر اینکه سلامتی کارمندان تهدید خواهد شد , عمر مفید یک صندلی عادی بسیار کمتر از یک صندلی ارگونومیک می باشد, بنابراین با پرداخت هزینه برای صندلی مناسب, گارانتی بیشتری برای صندلی خواهید داشت و شما در بلند مدت درهزینه خرید صندلی صرفه جویی داشته اید.

مزایای صندلی اداری مناسب

یک صندلی با کیفیت نه تنها به حفظ سلامتی شما کمک می کند, بلکه همچنین به حفظ گردش خون کمک می کند و باعث می شود که شما کارآیی بیشتری داشته باشید. مطالعات نشان داده اند که در مواقعی که کارمندان راحت و بدون درد روی صندلی مناسب بنشینند بازدهی کار آنان بیشتر می شود. بنابراین، این بسیار منطقی می باشد که شما رئیس خود را برای تهیه صندلی ارگونومیک متقاعد کنید.

اگر کارفرمایی دارید که نیازی به ارائه یک صندلی ارگونومیک نمی بیند، از پزشک خود بخواهید که یک یادداشت در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید با استناد بر آن با کارفرمای خود برای تهیه صندلی ارگونومیک مذاکره کنید. با این کار, کار شما بازدهی بیشتری دارد و تا پایان روز با نشستن روی صندلی بهترین حالت را خواهید داشت.

با مشاورین حامی صنعت تماس بگیرید تا شما را برای خرید یک صندلی مناسب راهنمایی کنند, شماره تماس: 021 66746210 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر